Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

16. 5. 2023 Gril Akademie Liberec - TO NEJ Z WEBER BIBLE

(11.4.2023)

Neváhejte, profesionální grilovací kurz je opět tady právě pro vás - všechny milovníky grilování, kteří chtějí vědět a umět v moderních trendech grilování víc.

Příprava vámi zvoleného menu začíná klasickým Hovězím steakem, pokračuje Plněným portobellem, připravovat se bude Vepřový kotlet s višňovou marinádou, Bramborový salát s pistáciovým pestem, Persk kuřecí špízy, následovat bude Rustikální bruschetta a jako sladkou tečku si užijete Koláč flabascho. Na přípravě všech chodů se budete sami aktivně podílet, budete se moci na vše vyptat mistrů grilování a při tom všem se příjemně pobavit, osvěžit nějakým alko či nealko nápojem z naší nabídky. Kurz se koná v menší ch skupinách, a proto si každý z účastníků bude moci vyzkoušet opravdu vše a zažít netradiční a profesionální akci.

Cílem kurzu je dále naučit vás co nejlépe využívat váš gril v celé jeho škále možností. Ukážeme vám, jak gril správě před grilováním připravit, předvedeme rozmanité techniky grilování, jak gril správně čistit a pečovat o něj, aby vám to jednak zabralo co nejméně času, ale zároveň aby vám váš gril sloužil co nejdéle. Vyzkoušíte si i různé BBQ doplňky, které z vašeho grilu dokáží udělat plnohodnotnou venkovní kuchyň. Profesionální kuchaři, kteří vás budou kurzem provázet, prošli certifikovaným školením společnosti Weber - specialisty na grilování. Tito odborníci ví o grilech snad úplně vše a rádi vám poradí řadu vychytávek, které vám usnadní nejen grilování, ale vaření celkově a také zodpoví vaše případné dotazy. Na závěr kurzu održíte Certifikát Mistra grilování o absolvování kurzu.

Praktické informace k průběhu Gril Akademie:

Datum a místo konání:

16. 5. 2023 v prostorách prodejny Železářství Bradáč, Londýnská ulice 8/102, Liberec

Časová náročnost:

17.00 až do cca 21.00 hod. Doporučujeme zajistit si dopředu odvoz, případně hlídání dětí či venčení domácích mazlíčků, abyste si kurz mohli užít opravdu v klidu a pohodě a nemuseli odchod „uspěchat“...

Dárkový poukaz:

Pokud byste chtěli kurz věnovat někomu jako dárek, napište nám to do poznámky objednávky nebo se na nás obraťte na e-mail: propagace@zelezarstvibradac.cz, připravíme vám po dohodě dárkovou poukázku.

Menu:

• Hovězí steak
• Plněné portobello
• Vepřový kotlet s višňovou marinádou
• Bramborový salát s pistáciovým pestem
• Perské kuřecí špízy
• Rustikální bruschetta
• Koláč flabascho

 

Zahrnuto v ceně:

V ceně kurzu jsou zahrnuty studené i teplé alko- i nealko nápoje, káva, čaj po celou dobu konání kurzu v libovolném množství.

Dárek navíc od nás:

Jako dárek od nás obdržíte zdarma originální grilovací zástěru Weber (v ceně 639,- Kč) hned na začátku kurzu, která vám zůstane i po skončení kurzu a zašleme vám také e-mailem veškeré recepty z kurzu.

Certifikát Gril Mastera:

Navíc obdržíte Certifikát Mistra grilování o absolvování kurzu přímo na místě na konci kurzu.

Ostatní informace:

Po celou dobu konání kurzu bude pouze pro vás otevřená i celá prodejna.

Podle počasí doporučujeme vhodné pohodlné oblečení a do večerních hodin raději teplejší. Grilovat se bude venku a stolovat podle počasí venku nebo v prostorách prodejny.

Pro vaše dotazy:

Pokud byste měli ještě nějaké další dotazy, rádi vám je zodpovíme na tel. čísle 602358659 nebo e-mailu propagace@zelezarstvibradac.cz


Jinak s sebou potřebujete pouze dobrou náladu a chuť si kurz pořádně užít.

Těšíme se na vás!

 

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg