Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

Akce a novinky

prodej vánočních stromečků v železářství bradáč hodkovice n.m.

(29.11.2021)

V Železářství Bradáč v Hodkovicích n.M. jsme již zahájili PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMEČKŮ. Máme pro vás připravenou širokou nabídku hrnkových i řezaných vánočních stromečků. Přijďte si vybrat ten pravý, pro vás a vaše děti nejkrásnější. Zakoupit si k němu můžete rovnou i vhodný stojánek. Různé typy stojánků na vánoční stromečky zakoupíte i v našich dalších prodejnách v Liberci a Jablonci n.N

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

prodej vánočních stromečků v železářství bradáč hodkovice n.m. - hlavní obrázek

velká listopadová soutěž 2021 - 4. kolo

(25.11.2021)

4. KOLO VELKÉ LISTOPADOVÉ SOUTĚŽE ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. o praktické ceny pro vaši zahradu, dům či dílnu JE TADY!!! 4 kola soutěže, 4 otázky, 4 praktické ceny z průběžných kol a 1 hlavní cena.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

velká listopadová soutěž 2021 - 4. kolo - hlavní obrázek

velká listopadová soutěž 2021 - 3. kolo

(16.11.2021)

Pozor!!! 3. KOLO VELKÉ LISTOPADOVÉ SOUTĚŽE ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. o praktické ceny pro vaši zahradu, dům či dílnu JE TADY!!!. 4 kola soutěže, 4 otázky, 4 praktické ceny z průběžných kol a 1 hlavní cena.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

velká listopadová soutěž 2021 - 3. kolo - hlavní obrázek

dárkové poukázky na veškerý sortiment prodejen železářství bradáč

(8.11.2021)

Pro vaše blízké či přátele nabízí prodejny Železářství Bradáč možnost zakoupení Dárkové poukázky v různé hodnotě na výběr libovolného zboží ze sortimentu všech tří prodejen v Liberci, Jablonci n.N. i Hodkovicích n.M. Dárková poukázka je časově neomezené a uděláte s ní dvojí radost každému domácímu kutilovi, milovníkovi grilování či majiteli chaty, chalupy, ale i profesionálnímu řemeslníkovi, protože si bude moci i sám vybrat to, co přesně právě potřebuje. Navštivte naše prodejny,

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

dárkové poukázky na veškerý sortiment prodejen železářství bradáč - hlavní obrázek

velká listopadová soutěž 2021 - 2. kolo

(8.11.2021)

2. KOLO VELKÉ LISTOPADOVÉ SOUTĚŽE ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. o praktické ceny pro vaši zahradu, dům či dílnu JE TADY!!! 4 kola soutěže, 4 otázky, 4 praktické ceny z průběžných kol a 1 hlavní cena.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

velká listopadová soutěž 2021 - 2. kolo - hlavní obrázek

Velká listopadová soutěž 2021 - 1. kolo

(2.11.2021)

ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. pro vás všechny vyhlašuje opět VELKOU LISTOPADOVOU SOUTĚŽ o praktické ceny pro vaši zahradu, dům či dílnu. 4 kola soutěže, 4 otázky, 4 praktické ceny z průběžných kol a 1 hlavní cena.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Velká listopadová soutěž 2021 - 1. kolo - hlavní obrázek

široká nabídka zahradních koleček v prodejnách železářství bradáč

(10.10.2021)

Pro podzimní úklid zahrady a další pomocné práce kolem domu nakoupíte v Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M. vše potřebné. K základnímu vybavení pro práci na zahradě určitě patří zahradní kolečka, která nabízíme v různém provedení a o různém objemu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

široká nabídka zahradních koleček v prodejnách železářství bradáč - hlavní obrázek

výkonný sběrač ovoce od firmy wolf-garten

(10.10.2021)

Skvělý pomocník na sběr podzimního ovoce a ořechů, který vám ušetří spoustu námahy s ohýbáním a bolestí zad. Vyzkoušejte ho, je opravdu vynikající. Kvalitní SBĚRAČ OVOCE od firmy WOLF-garten nakoupíte v obchodech ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ v Liberci a v Hodkovicích n.M.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

výkonný sběrač ovoce od firmy wolf-garten - hlavní obrázek

péče o podzimní trávník

(14.9.2021)

Po létě bývá trávník vyčerpaný a mívá suchá místa. Na podzim je proto dobré mu opět věnovat zvýšenou péči. S produkty na renovaci trávníku od společnosti WOLF-Garten můžete svůj trávník rychle a bezpečně opravit tak, aby byl „jako nový“.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

péče o podzimní trávník - hlavní obrázek

Seznamte se s grily Big Green Egg

(5.9.2021)

Seznamte se s grily Big Green Egg v úterý 7. 9. 2021 před prodejnou ŽELEZÁŘSTVÍ BRADÁČ V LIBERCI, kdy pořádáme v rámci SUPERÚTERÝ nejen celodenní předváděcí akci nářadí firmy Makita, ale od 13.00 do 17.00 hodin také OCHUTNÁVKOVOU PŘEDVÁDĚCÍ AKCI skvělých lahůdek z dílny grilů Big Green Egg ZDARMA.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Seznamte se s grily Big Green Egg  - hlavní obrázek
1 « 2 3 4 » 8