Železářství Bradáč - logo
Firma s dlouholetou tradicí v Libereckém kraji
U nás najdete vše potřebné, ať jste domácí kutil
či profesionální řemeslník.

DOMÁCÍ UDÍRNY BRADLEY, PIT BOSS A BORNIAK lahůdková záležitost

(14.2.2021)

Dnes přicházíme se zajímavou novinkou pro všechny labužníky, kteří si rádi sami dobré jídlo i připravují. V sortimentu našich prodejen Železářství Bradáč v Liberci, Jablonci n.N. i Hodkovicích n.M. máte nyní možnost vybrat si vlastní DOMÁCÍ UDÍRNU od firmy BRADLEY, PIT BOSS a BORNIAK. Uzené klobásky, kuřátka, ryby, vepřová kýta… a další voňavé lahůdky mohou být od této chvíle pravidelnou součástí vašeho prostřeného stolu.

 Jako první si představíme UDÍRNU BRADLEY SMOKER ORIGINAL se 4 nebo 6 rošty pro 15 až 22 kg masa. Tyto venkovní elektrické nerezové udírny se prodávají se všemi potřebnými komponenty jako jsou automatický generátor kouře, topné těleso, 4 nebo 6 kovových roštů, zabudovaným teploměrem ve dveřích udírny, odkapovým roštem a miskou. Vysoké kvality domácího uzení je dosaženo díky originální chuti a vůni dřeva v briketách Bradley. Vybírat můžete z 15 různých druhů. Brikety se spalují při takové teplotě, aby nikdy nedošlo k procesu hoření. Tím nevznikají žádné nežádoucí zplodiny ani plyny z hoření a vám nic nenarušuje chuť uzených pokrmů. Udírna Bradley Smoker je vyrobena z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů a jednou z výhod je i její nízká hmotnost pouze 20,41 kg. Jsou lehce přenosné a je tedy možné použít je kdekoliv v dosahu el. proudu. Ostatní je už na vás, jaké lahůdky si vymyslíte a připravíte pro rodinu i přátele.

Sami jsme vyzkoušeli udírnu firmy Bradley u nás ve firmě Železářství Bradáč. Funguje výborně, uzené maso se přímo rozplývalo na jazyku, servírovat se dá na mnoho způsobů, teplé s bramborovým knedlíkem a zelím, studené např. s chlebem, křenem a okurčičkou. Fantazii se meze nekladou. Vyzkoušejte udírnu i vy v rámci rodiny nebo se domluvte třeba s přáteli a naplňte udírnu společně. Naplnit ji můžete rozmanitými surovinami, není třeba udit jen jeden druh surovin v jedné akci. Finanční náročnost na 1 hodinu uzení je cca 37 Kč vč. započítaných briket a udí se cca 10 hodin. Vše další už záleží na vás. Tak neváhejte. A rozdělte se s nám např. i o vaši zkušenost s domácí udírnou i výsledky vašeho uzení.

1-4rosty.jpg
2-6rostu.jpg
3-tapeta3.jpg
4brikety.jpg
save_20210213_165235.jpg
save_20210213_165301.jpg
save_20210213_165350.jpg